DBMA25SNMK47F0
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBMA25SNMK47F0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 25 F CRIMP
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMA25SNMK47F0
Part Number DBMA25SNMK47F0 Producent Cannon
Opis DSUB 25 F CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1431 pcs Arkusz danych
Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) Shell Materiał, wykończenie Brass, Gold Plated
Grubość powłoki Finish 50µin (1.27µm) Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMA25SNMK47F0
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia 200
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Thermoplastic
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Contact Type Signal