DBMA25PNM
Przegląd produktów
Part Number: DBMA25PNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMA25PNM
Part Number DBMA25PNM Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2000 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria D*MA
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A
Contact Type Signal Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość -
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor -
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DBMA25PNMBK52
DBMA25PNMBK52
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT