DBM25STA197
Przegląd produktów
Part Number: DBM25STA197
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBM25STA197
Part Number DBM25STA197 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3811 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBM25STA197
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal