DBM25SBA197
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBM25SBA197
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBM25SBA197
Part Number DBM25SBA197 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3127 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A