DBM25PA208
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBM25PA208
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBM25PA208
Part Number DBM25PA208 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5015 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A