DAMMY11W1PP
Przegląd produktów
Part Number: DAMMY11W1PP
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMMY11W1PP
Part Number DAMMY11W1PP Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5197 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 11 (10 + 1 Coax or Power)
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Shielded
szczegółowy opis 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A
Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included) Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub, Combo Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DAMMV7H2SNA101
DAMMV7H2SNA101
Producenci: Cannon
Opis: CONN DSUB RCPT 7POS PNL MNT SLDR
Na stanie: 2250 pcs
Pobieranie:
RFQ
DAMMV7V2SN
DAMMV7V2SN
Producenci: Cannon
Na stanie: 1452 pcs
Pobieranie:
RFQ
DAMMY11W1P
DAMMY11W1P
Opis: CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT