DAMMN15PNK87
Przegląd produktów
Part Number: DAMMN15PNK87
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: DAMMN15PNK87.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMMN15PNK87
Part Number DAMMN15PNK87 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4723 pcs Arkusz danych DAMMN15PNK87.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAMMN15PNK87
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Board Lock, Grounding Indents
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A