DAMME-15P
Przegląd produktów
Part Number: DAMME-15P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Arkusze danych: DAMME-15P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMME-15P
Part Number DAMME-15P Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6446 pcs Arkusz danych DAMME-15P.pdf
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy 051520-0005
DAMME15P
IDAMME15P
IDAMME15P-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal