DAMM15PAA101
Przegląd produktów
Part Number: DAMM15PAA101
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DAMM15PAA101.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMM15PAA101
Part Number DAMM15PAA101 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3192 pcs Arkusz danych DAMM15PAA101.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Mounting Brackets
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A