DAMM11W1SA197
Przegląd produktów
Part Number: DAMM11W1SA197
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT
Arkusze danych: DAMM11W1SA197.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMM11W1SA197
Part Number DAMM11W1SA197 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7111 pcs Arkusz danych DAMM11W1SA197.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAMM11W1SA197
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 11 (10 + 1 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)