DAMK15SDA101
Przegląd produktów
Part Number: DAMK15SDA101
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMK15SDA101
Part Number DAMK15SDA101 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2353 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAMK15SDA101
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal