DAMAY15PNM
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DAMAY15PNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMAY15PNM
Part Number DAMAY15PNM Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1940 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAMAY15PNM
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal