DAMAM26S
Przegląd produktów
Part Number: DAMAM26S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Arkusze danych: DAMAM26S.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMAM26S
Part Number DAMAM26S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1469 pcs Arkusz danych DAMAM26S.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A
Contact Type Signal Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub, High Density Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DAMAM26PNMBF0
DAMAM26PNMBF0
Producenci: Cannon
Opis: DSUB 26 M CRIMP NM G50 HD
Na stanie: 1199 pcs
Pobieranie:
RFQ
DAMAM26SA197
DAMAM26SA197
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na stanie: 1608 pcs
Pobieranie: DAMAM26SA197.pdf
RFQ
DAMAM26SA101
DAMAM26SA101
Pobieranie: DAMAM26SA101.pdf
DAMAM26SA197F0
DAMAM26SA197F0
Opis: DSUB 26 F CRIMP HD G50 TIN
Pobieranie:
DAMAM26PNMB
DAMAM26PNMB
Opis: DSUB 26 M CRIMP G50 HD
DAMAM26SF0
DAMAM26SF0
Opis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD ZINC
DAMAM26SA101F0
DAMAM26SA101F0
Opis: DAMAM26SA101F0
DAMAM26PNMK52
DAMAM26PNMK52
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Na stanie: 973 pcs
Pobieranie: DAMAM26PNMK52.pdf
DAMAM26SF0A101
DAMAM26SF0A101
Opis: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CAD