DAMAF15SF0
Przegląd produktów
Part Number: DAMAF15SF0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DAMAF15SF0
Part Number DAMAF15SF0 Producent Cannon
Opis DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7066 pcs Arkusz danych
Grubość powłoki Finish - Seria D*MA
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 15
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Cykle krycia - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Thermoplastic
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Contact Type Signal