DAM15SNMB77
Przegląd produktów
Part Number: DAM15SNMB77
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 557 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DAM15SNMB77
Part Number DAM15SNMB77 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 557 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Gold Plated Seria D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAM15SNMB77
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DAM15SN
DAM15SN
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR