DAM15SA191A197
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DAM15SA191A197
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DAM15SA191A197
Part Number DAM15SA191A197 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4138 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Thermoplastic Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal