DAM11W1PK52
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DAM11W1PK52
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Arkusze danych: DAM11W1PK52.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DAM11W1PK52
Part Number DAM11W1PK52 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1774 pcs Arkusz danych DAM11W1PK52.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Shell Materiał, wykończenie Steel, Gold Plated Seria Combo D®, D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDAM11W1PK52
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 11 (10 + 1 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)