APD-3AP19S
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APD-3AP19S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Arkusze danych: APD-3AP19S.pdf
80 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APD-3AP19S
Part Number APD-3AP19S Producent Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6544 pcs Arkusz danych APD-3AP19S.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert -
Materiał powłoki Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Wykończenie powłoki -
Seria APD 19-Way Opakowania Bulk
Inne nazwy 1003-2312
APD3AP19S
Orientacja 3
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 19
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
zawiera - Kolor obudowy Black, Green
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -