2DB-52SA183
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2DB-52SA183
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2DB-52SA183
Part Number 2DB-52SA183 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1483 pcs Arkusz danych 1.2DB-52SA183.pdf2.2DB-52SA183.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) Double Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria Micro, 2D
Opakowania Bulk Inne nazwy I2DB-52SA183
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 52 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal