2DAF31S-F0
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2DAF31S-F0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu MICRO DD 31POS SKT FLOAT MT
Arkusze danych: 1.2DAF31S-F0.pdf2.2DAF31S-F0.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2DAF31S-F0
Part Number 2DAF31S-F0 Producent Cannon
Opis MICRO DD 31POS SKT FLOAT MT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1239 pcs Arkusz danych 1.2DAF31S-F0.pdf2.2DAF31S-F0.pdf
Grubość powłoki Finish - Seria Micro, 2D
Opakowania Bulk Inne nazwy 096260-0006
2DAF-31SF0
2DAF31SF0
I2DAF-31SF0
I2DAF-31SF0-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 31 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia -
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position Contact Type Signal
Typ złącza Receptacle for Female Contacts Style Connector D-Sub, Double Density
Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2DAF-31P
2DAF-31P
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 31POS PNL MNT