VOF-550-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-550-24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VOF-550-24
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 150W/550W
Arkusze danych: VOF-550-24.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 552 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VOF-550-24
Part Number VOF-550-24 Producent CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W/550W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 552 pcs Arkusz danych VOF-550-24.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Seria VOF-550 Moc (W) 150W (550W Forced Air)
Inne nazwy 102-4457 temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, Standby Output, Universal Input Wydajność 91%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 22.92A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 22.92A
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
VOF-550-15
VOF-550-15
Producenci: CUI, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W
Na stanie: 526 pcs
Pobieranie: VOF-550-15.pdf
RFQ
VOF-6-12
VOF-6-12
Producenci: CUI, Inc.
Opis: POWER SUPPLY SWITCHING 12V 6W
Na stanie: 7473 pcs
Pobieranie: VOF-6-12.pdf
RFQ
VOF-50-5
VOF-50-5
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 33W