VOF-280-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-280-48 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VOF-280-48
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W
Arkusze danych: VOF-280-48.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 773 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
270 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VOF-280-48
Part Number VOF-280-48 Producent CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 773 pcs Arkusz danych VOF-280-48.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 277 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Seria VOF-280 Moc (W) 168W (280W Forced Air)
temperatura robocza -20°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Wymagane obciążenie minimalne -
Wydajność 91% szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.84A 90 ~ 277 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 5.84A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.