VOF-15B-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-15B-S15 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VOF-15B-S15
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu AC DC CONVERTER 15V 15W
Arkusze danych: VOF-15B-S15.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VOF-15B-S15
Part Number VOF-15B-S15 Producent CUI, Inc.
Opis AC DC CONVERTER 15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9036 pcs Arkusz danych VOF-15B-S15.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC Rodzaj Open Frame
Rozmiar / Wymiar 2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm) Seria VOF-15B
Moc (W) 15W Package / Case 4-DIP Module
Inne nazwy 102-4679
VOF-15B-S15-ND
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Regulacja obciążenia ±1%
linia rozporządzenie ±0.5% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy OCP, OVP, SCP Wydajność 84.5%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1A