VLED15-120-600
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLED15-120-600 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VLED15-120-600
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 600MA
Arkusze danych: VLED15-120-600.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje VLED15-120-600
Part Number VLED15-120-600 Producent CUI, Inc.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 600MA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4461 pcs Arkusz danych VLED15-120-600.pdf
Waga - Napięcie - Wyjście 8 ~ 12 V
Napięcie - Wejście (Min) 90VAC Napięcie - wejściowa (maks) 135VAC
Rodzaj Constant Current topologia AC DC Converter
Termination Style Wire Leads Rozmiar / Wymiar 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm)
Seria VLED15 oceny -
Moc (W) 7W Inne nazwy VLED15120600
temperatura robocza -30°C ~ 90°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność - Ściemnianie ELV, Triac
szczegółowy opis 600mA 8 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 600mA