SCD20PSR
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD20PSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCD20PSR
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 20A AC
Arkusze danych: SCD20PSR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SCD20PSR
Part Number SCD20PSR Producent CUI, Inc.
Opis SENSOR CURRENT HALL 20A AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5579 pcs Arkusz danych SCD20PSR.pdf
Napięcie - Dostawa 12V Seria SCD
Typ czujnika Hall Effect, Open Loop Wrażliwość -
Czas odpowiedzi 3µs Polaryzacja Bidirectional
Opakowania Bulk Package / Case -
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy 102-1069
temperatura robocza -10°C ~ 75°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania - Liniowość ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość 50Hz/60Hz
Do pomiaru AC szczegółowy opis Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Sensing 20A