CP603395H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP603395H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CP603395H
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A,
Arkusze danych: CP603395H.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CP603395H
Part Number CP603395H Producent CUI, Inc.
Opis PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A, Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4632 pcs Arkusz danych CP603395H.pdf
Napięcie - Max 8.8V Seria CP60H
Tryb panel 1.25 Ohms Qmax @ Th 31.1W @ 27°C
Zarys dł x szer x wys 30.00mm x 30.00mm x 3.95mm Inne nazwy 102-4050
temperatura robocza 80°C Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
szczegółowy opis Peltier Module 30.00mm x 30.00mm x 3.95mm 31.1W @ 27°C 6.0A 80°C Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Obecny - Max 6.0A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.