CEB-27D44
CUI, Inc.CUI, Inc.
CEB-27D44 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CEB-27D44
Producent / marka: CUI, Inc.
Opis produktu BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
Arkusze danych: CEB-27D44.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CEB-27D44
Part Number CEB-27D44 Producent CUI, Inc.
Opis BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86024 pcs Arkusz danych CEB-27D44.pdf
Napięcie - wejściowa (maks) 20V p-p Rodzaj Standard
Zakończenie Wire Leads Rozmiar / Wymiar 1.063" Dia (27.00mm)