TS192F33IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TS192F33IDT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 19.200000 MHZ
Arkusze danych: 1.TS192F33IDT.pdf2.TS192F33IDT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TS192F33IDT
Part Number TS192F33IDT Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 19.200000 MHZ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 250274 pcs Arkusz danych 1.TS192F33IDT.pdf2.TS192F33IDT.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Seria ATSSMTS oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case HC-49/US
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks pojemność obciążenia 18pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.169" (4.30mm)
częstotliwość Tolerancja ±30ppm Stabilność częstotliwości ±30ppm
Częstotliwość 19.2MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
szczegółowy opis 19.2MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US