GL045F35IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GL045F35IDT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD
Arkusze danych: GL045F35IDT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GL045F35IDT
Part Number GL045F35IDT Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 224578 pcs Arkusz danych GL045F35IDT.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Seria ATSSMGL oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case HC-49/US
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks pojemność obciążenia 18pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.169" (4.30mm)
częstotliwość Tolerancja ±30ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 4.5MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
szczegółowy opis 4.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US