ATS169SM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS169SM-1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS169SM-1
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD
Arkusze danych: ATS169SM-1.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS169SM-1
Part Number ATS169SM-1 Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 306172 pcs Arkusz danych ATS169SM-1.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Seria ATS-SM oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case HC-49/US
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks pojemność obciążenia 20pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.169" (4.30mm)
częstotliwość Tolerancja ±30ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 16.9344MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
szczegółowy opis 16.9344MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ATS16A
ATS16A
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H
Na stanie: 255455 pcs
Pobieranie: ATS16A.pdf
RFQ
ATS16ASM-1
ATS16ASM-1
Opis: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Na stanie: 325160 pcs
Pobieranie: ATS16ASM-1.pdf
RFQ
ATS169
ATS169
Opis: CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF T/H