ATS111ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS111ASM-1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS111ASM-1
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES SMD
Arkusze danych: ATS111ASM-1.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS111ASM-1
Part Number ATS111ASM-1 Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 283487 pcs Arkusz danych ATS111ASM-1.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Seria ATS-SM oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case HC-49/US
Inne nazwy ATS111ASM1
CTX1062TR
temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Tryb pracy Fundamental Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
pojemność obciążenia Series Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.169" (4.30mm) częstotliwość Tolerancja ±30ppm
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 11.0592MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms szczegółowy opis 11.0592MHz ±30ppm Crystal Series 60 Ohms HC-49/US