ATS050ASM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050ASM-1E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS050ASM-1E
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD
Arkusze danych: ATS050ASM-1E.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS050ASM-1E
Part Number ATS050ASM-1E Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 301588 pcs Arkusz danych ATS050ASM-1E.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Seria ATS-SM oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case HC-49/US
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks pojemność obciążenia 20pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.169" (4.30mm)
częstotliwość Tolerancja ±30ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 5MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
szczegółowy opis 5MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ATS050A
ATS050A
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF T/H