768203330GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203330GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 768203330GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC
Arkusze danych: 768203330GP.pdf
1015 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 768203330GP
Part Number 768203330GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93044 pcs Arkusz danych 768203330GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Seria 768 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 33
Moc na element 200mW Opakowania Tube
Package / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 10 Ilość Pins 20
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) szczegółowy opis 33 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)