768163220GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163220GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 768163220GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
Arkusze danych: 768163220GP.pdf
1032 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 768163220GP
Part Number 768163220GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83326 pcs Arkusz danych 768163220GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Seria 768 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 22
Moc na element 200mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) szczegółowy opis 22 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
768163203GPTR13
768163203GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC
Na stanie: 106791 pcs
Pobieranie: 768163203GPTR13.pdf
RFQ
768163220GPTR13
768163220GPTR13
Opis: RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC