768143393GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143393GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 768143393GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC
Arkusze danych: 768143393GP.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 768143393GP
Part Number 768143393GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86613 pcs Arkusz danych 768143393GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Seria 768 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 39k
Moc na element 200mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 7 Ilość Pins 14
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) szczegółowy opis 39k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
768143392GP
768143392GP
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14SOIC
Na stanie: 96223 pcs
Pobieranie: 768143392GP.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
Na stanie: 83860 pcs
Pobieranie: 768143394GP.pdf
RFQ
768143392G
768143392G
Pobieranie: 768143392G.pdf
768143393GPTR13
768143393GPTR13
Pobieranie: 768143393GPTR13.pdf
768143394GPTR13
768143394GPTR13
Pobieranie: 768143394GPTR13.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
Pobieranie: 768143394G.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC