768141820GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768141820GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 768141820GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
Arkusze danych: 768141820GP.pdf
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 768141820GP
Part Number 768141820GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81678 pcs Arkusz danych 768141820GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Seria 768 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 82
Moc na element 100mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 13 Ilość Pins 14
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) szczegółowy opis 82 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)