766163824GP
Przegląd produktów
Part Number: 766163824GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Arkusze danych: 766163824GP.pdf
833 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766163824GP
Part Number 766163824GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 102009 pcs Arkusz danych 766163824GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 820k
Moc na element 160mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm) szczegółowy opis 820k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Produkty powiązane
766163823GPTR13
766163823GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC
Na stanie: 58660 pcs
Pobieranie: 766163823GPTR13.pdf
RFQ
766163823GP
766163823GP
Na stanie: 96224 pcs
Pobieranie: 766163823GP.pdf
RFQ
766163824G
766163824G
Opis: RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Pobieranie: 766163824G.pdf
766163824GPTR13
766163824GPTR13