766163153GP
Przegląd produktów
Part Number: 766163153GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
Arkusze danych: 766163153GP.pdf
1 pcs
10 pcs
49 pcs
98 pcs
147 pcs
294 pcs
539 pcs
1029 pcs
5047 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766163153GP
Part Number 766163153GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70354 pcs Arkusz danych 766163153GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 15k
Moc na element 160mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-163-R15KP
766163153GP-ND
Q2563010
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 8
Ilość Pins 16 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 15k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Isolated
Aplikacje -
Produkty powiązane
766163153G
766163153G
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
Na stanie: 5639 pcs
Pobieranie: 766163153G.pdf
RFQ