766161561GP
Przegląd produktów
Part Number: 766161561GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
Arkusze danych: 766161561GP.pdf
833 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766161561GP
Part Number 766161561GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107950 pcs Arkusz danych 766161561GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 560
Moc na element 80mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-161-R560P
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 15
Ilość Pins 16 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 560 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Produkty powiązane
766161513GPTR7
766161513GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 51K OHM 16SOIC
Na stanie: 98842 pcs
Pobieranie: 766161513GPTR7.pdf
RFQ
766161560G
766161560G
Opis: RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
Na stanie: 4901 pcs
Pobieranie: 766161560G.pdf
RFQ
766161561GPTR7
766161561GPTR7
Opis: RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
Pobieranie: 766161561GPTR7.pdf