766161390GP
Przegląd produktów
Part Number: 766161390GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Arkusze danych: 766161390GP.pdf
833 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766161390GP
Part Number 766161390GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83051 pcs Arkusz danych 766161390GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 39
Moc na element 80mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 15 Ilość Pins 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm) szczegółowy opis 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Produkty powiązane
766161390GPTR7
766161390GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Na stanie: 90982 pcs
Pobieranie: 766161390GPTR7.pdf
RFQ
766161334GP
766161334GP
Opis: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Na stanie: 87828 pcs
Pobieranie: 766161334GP.pdf
RFQ
766161334G
766161334G
Pobieranie: 766161334G.pdf
766161391GPTR13
766161391GPTR13
Opis: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
Pobieranie: 766161391GPTR13.pdf
Pobieranie: 766161334GPTR13.pdf
Pobieranie: 766161390G.pdf
Pobieranie: 766161391G.pdf
766161390GPTR13
766161390GPTR13