766161222GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 766161222GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC
Arkusze danych: 766161222GP.pdf
1 pcs
10 pcs
49 pcs
98 pcs
147 pcs
294 pcs
539 pcs
1029 pcs
5047 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766161222GP
Part Number 766161222GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66636 pcs Arkusz danych 766161222GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 2.2k
Moc na element 80mW Opakowania Tube
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-161-R2.2KP
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 15
Ilość Pins 16 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 2.2k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
766161222GPTR7
766161222GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC
Na stanie: 84511 pcs
Pobieranie: 766161222GPTR7.pdf
RFQ
766161223GP
766161223GP
Na stanie: 93185 pcs
Pobieranie: 766161223GP.pdf
RFQ
766161222GPTR13
766161222GPTR13