766143220GP
Przegląd produktów
Part Number: 766143220GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
Arkusze danych: 766143220GP.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766143220GP
Part Number 766143220GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95573 pcs Arkusz danych 766143220GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 22
Moc na element 160mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-143-R22P
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 7
Ilość Pins 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 22 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Isolated
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
766143220GPTR7
766143220GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
Na stanie: 83481 pcs
Pobieranie: 766143220GPTR7.pdf
RFQ
766143221GPTR13
766143221GPTR13
Opis: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Na stanie: 61431 pcs
Pobieranie: 766143221GPTR13.pdf
RFQ
766143220GPTR13
766143220GPTR13
Pobieranie: 766143220GPTR13.pdf
766143220G
766143220G