766143201GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 766143201GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
Arkusze danych: 766143201GP.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766143201GP
Part Number 766143201GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96377 pcs Arkusz danych 766143201GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 200
Moc na element 160mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 7 Ilość Pins 14
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm) szczegółowy opis 200 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
766143202G
766143202G
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
Na stanie: 5550 pcs
Pobieranie: 766143202G.pdf
RFQ
766143184GPTR7
766143184GPTR7
Opis: RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC
Na stanie: 96819 pcs
Pobieranie: 766143184GPTR7.pdf
RFQ
Pobieranie: 766143184G.pdf
Opis: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC