766143104GP
Przegląd produktów
Part Number: 766143104GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
Arkusze danych: 766143104GP.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766143104GP
Part Number 766143104GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105043 pcs Arkusz danych 766143104GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 100k
Moc na element 160mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-143-R100KP
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 7
Ilość Pins 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 100k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Isolated