766141472GP
Przegląd produktów
Part Number: 766141472GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC
Arkusze danych: 766141472GP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
56 pcs
112 pcs
280 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766141472GP
Part Number 766141472GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70203 pcs Arkusz danych 766141472GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 4.7k
Moc na element 80mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-141-R4.7KP
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 13
Ilość Pins 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
766141470GPTR7
766141470GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC
Na stanie: 94866 pcs
Pobieranie: 766141470GPTR7.pdf
RFQ
766141473G
766141473G
Opis: RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC
Na stanie: 4392 pcs
Pobieranie: 766141473G.pdf
RFQ
Pobieranie: 766141472G.pdf
766141471GPTR13
766141471GPTR13
Opis: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Pobieranie: 766141471GPTR13.pdf
766141472GPTR13
766141472GPTR13
Pobieranie: 766141472GPTR13.pdf
Pobieranie: 766141473GPTR7.pdf
766141472GPTR7
766141472GPTR7
Pobieranie: 766141472GPTR7.pdf