766141102GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 766141102GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC
Arkusze danych: 766141102GP.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 766141102GP
Part Number 766141102GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90490 pcs Arkusz danych 766141102GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Seria 766 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 1k
Moc na element 80mW Opakowania Tube
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 766-141-R1KP
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 13
Ilość Pins 14 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.069" (1.75mm)
szczegółowy opis 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
766141103GPTR13
766141103GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC
Na stanie: 66703 pcs
Pobieranie: 766141103GPTR13.pdf
RFQ
766141101G
766141101G
Opis: RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC
Na stanie: 6044 pcs
Pobieranie: 766141101G.pdf
RFQ
76611/2C
76611/2C
Producenci: Murata Power Solutions
Opis: PULSE XFMR
Pobieranie: 76611/2C.pdf
766141101GP
766141101GP
Pobieranie: 766141101GP.pdf
Pobieranie: 766141101GPTR13.pdf
766141102GPTR13
766141102GPTR13
Opis: RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC
Pobieranie: 766141102GPTR13.pdf
Pobieranie: 766141103G.pdf
76610TS 008500
76610TS 008500
Producenci: Belden
Opis: CBL 10PR 24AWG SHLD MACHFLEX
Na stanie: 62 pcs
Pobieranie:
Pobieranie: 766141102G.pdf
Pobieranie: 766141103GP.pdf
766141102GTR
766141102GTR
Pobieranie: 766141102GTR.pdf
766141102GPTR7
766141102GPTR7
Pobieranie: 766141102GPTR7.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...