753243101GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 753243101GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 12 RES 100 OHM 24DRT
Arkusze danych: 753243101GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 753243101GP
Part Number 753243101GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 12 RES 100 OHM 24DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 51825 pcs Arkusz danych 753243101GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Seria 753 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 100
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 24-DRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 12 Ilość Pins 24
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 100 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT