752201224GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752201224GPTR13
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 18 RES 220K OHM 20DRT
Arkusze danych: 752201224GPTR13.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752201224GPTR13
Part Number 752201224GPTR13 Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 18 RES 220K OHM 20DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71219 pcs Arkusz danych 752201224GPTR13.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 220k
Moc na element 80mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 20-DRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 18 Ilość Pins 20
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 220k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Produkty powiązane
752201473GP
752201473GP
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 18 RES 47K OHM 20DRT
Na stanie: 46436 pcs
Pobieranie: 752201473GP.pdf
RFQ
Opis: RES ARRAY 18 RES 220K OHM 20DRT
Na stanie: 52209 pcs
Pobieranie: 752201224GP.pdf
RFQ
752201223GPTR13
752201223GPTR13
Opis: RES ARRAY 18 RES 22K OHM 20DRT
Pobieranie: 752201223GPTR13.pdf
752201224GPTR7
752201224GPTR7
Pobieranie: 752201224GPTR7.pdf
752201473G
752201473G