752201152GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752201152GPTR13
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT
Arkusze danych: 752201152GPTR13.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752201152GPTR13
Part Number 752201152GPTR13 Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81662 pcs Arkusz danych 752201152GPTR13.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 1.5k
Moc na element 80mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 20-DRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 18 Ilość Pins 20
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 1.5k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Rodzaj obwodu Bussed Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
752201221GPTR13
752201221GPTR13
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 18 RES 220 OHM 20DRT
Na stanie: 80000 pcs
Pobieranie: 752201221GPTR13.pdf
RFQ
752201152GPTR7
752201152GPTR7
Opis: RES ARRAY 18 RES 1.5K OHM 20DRT
Na stanie: 61810 pcs
Pobieranie: 752201152GPTR7.pdf
RFQ
752201152GP
752201152GP
Pobieranie: 752201152GP.pdf
Opis: RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT
Pobieranie: 752201104GPTR13.pdf
Pobieranie: 752201104GPTR7.pdf
752201104G
752201104G