752181223GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752181223GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Arkusze danych: 752181223GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752181223GP
Part Number 752181223GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58000 pcs Arkusz danych 752181223GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 22k
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 18-DRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 16 Ilość Pins 18
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 22k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT